GLO GERM

GLO GERM

Gıda ve Sağlık Sektöründe El Hijyeni Uygulamaları

GLO GERM

Glo Germ, doğru el yıkamanın demonstrasyonunda kullanımı en yaygın olan malzemedir. Glo Germ; sıvı, jel ve pudra formda, güvenliği onaylanmış, bakterilerle aynı büyüklükteki partiküller halinde olan, "el yıkama" tekniklerinin ve genel enfeksiyon kontrolünün öğretilmesinde yardımcı rol oynayan, ayrıca yüzey temizliğinin denetlenmesinde de etkili olan bir malzemedir. 

Glo Germ'le yapılan uygulama; el yıkama etkinliğinin ölçülmesi ve el yıkama alışkanlığının pekiştirilmesi için ideal bir yöntemdir. Glo Germ el yıkama etkinliğinin yanı sıra; bulaşıcı hastalıkların yayılmasının demonstrasyonu ve ekipman, yüzey temizliğinin etkinliğinin denetlenmesi veya gösterilmesi amacıyla da kullanılabilir.

Sunduğu hijyen eğitimlerinde Glo Germ ürünlerini kullanan Artı Danışmanlık, aynı zamanda Glo Germ'in Türkiye'deki tek distribütörüdür. Daha ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
 

⇒ Kişisel hijyen ve el yıkamanın çok önemli olduğu gıda ve sağlık gibi duyarlı sektörlerde hijyen eğitimi ve denetimi uygulamalarında bir kanıksanma, ilgi kaybı olduğu bilinmektedir. Kişisel hijyen ve el yıkama konusunda inanç ve kültür ile ilgili arka planı konuşabilmek, inançlar ve alışkanlıkların yarattığı direnci kırabilmek kolay değildir.

BU HİZMET İÇİN REFERANSLAR

İLETİŞİM FORMU

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

SAYILARLA ARTI

1.100 Firmada Eğitim, 7.000 Eğitim Uygulaması, 100.000 Katılımcı, 600 OSGB Projesi, 75.000 Çalışana İSG Hizmeti