ARTIMETRİK

ARTIMETRİK

İSG Yazılım & Donanım Hizmetleri

ARTIMETRİK

ArtıMetrik Bilişim Teknolojileri, iş yerlerinde sağlığın ve güvenliğin korunması, geliştirilmesi, işe bağlı hastalık ve kazaların önlenmesi için yazılım ve uzaktan eğitim çözümleriyle çalışma yaşamını desteklemeyi misyon edinmiş bir teknoloji şirketidir.

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun uygulanması ile ilgili iş yeri tehlike sınıfına ve çalışan sayısına bağlı olarak farklılıklar söz konusu olmakla birlikte çalışanların sağlık gözetimi, risk değerlendirmesi, acil durumlara hazırlık, çalışanların eğitim, bilgilendirilmesi ve iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerine katılımı konuları tüm işverenlerin ortak sorumluluklarıdır.

ARTIMETRİK, ARTI Danışmanlık’ın 20 yıllık kurumsal birikimiyle birlikte, farklı sektörel deneyimlere sahip iş güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri, bilişim uzmanları ve akademisyenlerin bilgi ve tecrübelerini de bir araya getirerek, iş sağlığı ve güvenliği konusunda işveren ve çalışanlar için sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının oluşturulmasında müşterilerine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

İş sağlığı ve güvenliği yönetimi için bulut tabanlı, güvenlik öncelikli, alt yapı kaygısı taşımayacağınız etkin ve entegre çözümler sağlamak üzere kurulan Artı Metrik Bilişim Teknolojileri, endüstrinin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere sürekli güncellediği bilgi ve çözümleri, operasyonlarınızda en sağlıklı ve güvenli akışı sağlamak için kullanır.

Artı Metrik e-öğrenme çözümleri ile çalışma yaşamının ayrılmaz bir parçası olan sağlık ve güvenlik kapsamında, hem yasal eğitim gereksinimini karşılamayı hem de sağlık ve güvenlik kültürünün geliştirilmesini hedeflemektedir.

Etkileşimli uygulamalar, grafik animasyonlar, değerlendirme amaçlı soru ve uygulamalarla desteklenmiş olan eğitim modülleri, alan uzmanlarının danışmanlığında hazırlanmıştır.

www.artimetrik.com

Artımetrik Uzaktan Eğitim Kataloğu

Artımetrik İş Sağlığı Yazılımı Kataloğu

İLETİŞİM FORMU

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

SAYILARLA ARTI

1.100 Firmada Eğitim, 7.000 Eğitim Uygulaması, 100.000 Katılımcı, 600 OSGB Projesi, 75.000 Çalışana İSG Hizmeti