İSG ŞENLİK-ŞÖLEN

İSG ŞENLİK-ŞÖLEN

Buraya Hizmetler Alt Başlık Gelecek

İSG ŞENLİK-ŞÖLEN

Bir işletmede iş sağlığı ve güvenliğini sağlamak pek çok bileşeni yönetmeyi gerektirir. Sağlık & güvenlik kültürünü oluşturmak, bu kültürü kalıcı kılmak ve çalışanların davranışları üstünde etkin sonuçlar doğurmasını garanti etmek için, sürekli iyileştirme yaklaşımını benimsemek önceliklidir.

Sürekli iyileştirme yaklaşımı içinde, gerek ortak bilinci taze tutmak gerekse İSG alanındaki yenilikleri çalışanlara aktarabilmek adına İSG şenlik & şölenleri önemli organizasyonlardır. Bu organizasyonlarda, üst yönetimden başlayarak tüm kademelerdeki çalışanların katılımı sağlanmakta, yüksek etkileşim, beceri kazandırma, pekiştirme özelliği olan uygulama ve etkinliklerle kalıcı sonuçlara ulaşmak mümkün olmaktadır.

ARTI Danışmanlık olarak; İSG şenliklerinin eğitim ve etkinlik içeriği, malzeme tasarımı, ölçme & değerlendirme süreçleri, mevcut İSG sistemiyle entegrasyonu gibi geniş bir kapsamda hizmet veriyoruz.

Bugüne kadar Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşları için düzenlediğimiz organizasyonların çoğu, kendi alanlarında bir ilk olma özelliğiyle bizim için birer gurur kaynağı olmuştur.

İSG Şenlik & Şölenlerinden Örnekler

  • Borçelik - 10 Numara
  • Kerim Çelik - 10 Numara
  • Bosch - İSG Şenliği
  • Beksa - Arkadaşını Koru
  • Fako - Güvenli Eller

 

BU HİZMET İÇİN REFERANSLAR

İLETİŞİM FORMU

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

SAYILARLA ARTI

1.100 Firmada Eğitim, 7.000 Eğitim Uygulaması, 100.000 Katılımcı, 600 OSGB Projesi, 75.000 Çalışana İSG Hizmeti