İSG İLETİŞİM KAMPANYALARI

İSG İLETİŞİM KAMPANYALARI

Hedef: Güvenli Çalışma Kültürü Yaratmak

İSG İLETİŞİM KAMPANYALARI

ARTI, oryantasyon ve pekiştirme eğitimi programlarında, taşeron çalışanları ile ziyaretçilerin işyerine girişlerinde, tehlikeleri bakımından önemli işlerin yürütülmesi öncesinde etkin sonuç almak, kolay uygulama olanağı elde edebilmek için eğitim filmleri hazırlar. ARTI, akılda kalıcı mesajlar, iş başında etkileşim imkanı veren aktiviteler, türlü görselleştirme imkanları kullanarak yürütülen iş sağlığı ve iş güvenliği programlarını destekleyen etkin iletişim kampanyaları tasarlar.

 

Ürünlerimiz

  • Oryantasyon - Ziyaretçi Giriş İSG Filmi
  • Firmaya Özgü Eğitim Filmi
  • Firmaya Özgü İletişim Kampanyası
  • İSG İletişim Materyali Tasarımı

 

Tüpraş için yürüttüğümüz iş sağlığı ve güvenliği kampanyasının bir parçası olarak hazırladığımız güvenlik eğitimi filmi "Aklımız Hayatımızın Anahtarıdır", ISSA tarafından Türkiye'de düzenlenen 19. Dünya İSG Kongresi'nde, multi-medya dalında birincilik ödülüne de hak kazanmıştı.

 

⇒ İşletmenin yaşanmış hikayeleri, hassasiyetleri, mekanları, çalışanları aracılığı ile mesaj veren iş sağlığı ve güvenliği gündeminin yaratılmasını ve yönetilmesini destekleyen özgün iletişim kampanyaları ile en geniş katılımı sağlamak ve güvenli çalışma kültürü yaratmak mümkündür.

 

BU HİZMET İÇİN REFERANSLAR

İLETİŞİM FORMU

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

SAYILARLA ARTI

1.100 Firmada Eğitim, 7.000 Eğitim Uygulaması, 100.000 Katılımcı, 600 OSGB Projesi, 75.000 Çalışana İSG Hizmeti